Broušení a servis

Broušení nožů, nůžek a čepelí

Na spokojenosti zákazníka nám opravdu záleží a chceme udělat všechno pro to, aby vám u nás zakoupené nože a nůžky sloužily po dlouhá léta. Tyto nástroje však zůstanou ostré a funkční, pouze pokud se jim věnuje speciální péče. Proto vám kromě prodeje nožířských výrobků nabízíme doplňkové služby broušení nožů, nůžek, řezného složení, hlavic střihacích strojků a dalšího nožířského zboží. To vše v expresním čase a za příznivé ceny.

Broušení nožů a čepelí

Ostré a precizně nabroušené nože Vám usnadní práci. Práce s otrými noži je dokonce bezpečnější, neboť na ně při krájení nemusíme tolik tlačit. Ovšem i ty nejkvalitnější nože se při denním používání časem ztupí. Pak nezbývá nic jiného, než je nechat profesionálně nabrousit a ošetřit.

Brousíme kuchyňské nože, řeznické nože, lovecké nože, mačety, čepele různých typů i keramické nože.

Broušení nůžek a stříhacích strojků

Kdo ve své práci nebo v domácnosti denně používá nůžky, jistě nám dá za pravdu, že není nic nepříjemnějšího, než když jsou tyto nůžky tupé.

U nás si můžete nechat nabrousit všechny druhy nůžek – od nůžek pro domácnost až po profesionální kadeřnické nůžky. Postaráme se rovněž o nabroušení střihacích strojků na vlasy a srst. Provádíme také náročnější broušení zahradnických nůžek a sekačkových lišt, plotostřihů, nůžek na trávu a živé ploty.

Broušení a opravy gastro zařízení

Kromě nožů a nůžek umíme nabrousit řezné složení řezaček masa, nožů ke kráječům knedlíků a chleba, kotoučů nářezových strojů domácnostních i průmyslových.

 

Menu

Kontaktujte nás

M-PROFI Nožířství

Nová 1509/9

37001 České Budějovice

EMAIL mprofi@centrum.cz

T: +420 608284292

    +420 386357607

Logo